Ізраїль закриває кордони через поширення нового штаму коронавірусу «Омікрон»

Також владі республіки розширили повноваження щодо відстеження тих, хто заразився.

В’їзд до Ізраїлю буде заборонено іноземцям з усіх держав, без урахування випадків, схвалених Комітетом, за винятком. Це рішення влади, як повідомляє ЗМІ, набирає чинності завтра. Ізраїльтяни, які повертаються додому, будуть зобов’язані здати ПЛР-тест в аеропорту та піти після цього на карантин. Для перехворілих та щеплених – на три дні. Для невакцинованих – тиждень у разі негативного тесту. І два тижні без нього.

Також громадянам наразі заборонено відвідувати кілька десятків африканських країн, у яких, за оцінкою влади Ізраїлю, склалася найважча епідеміологічна ситуація. Після повернення з них люди будуть зобов’язані пройти карантин у спеціалізованих готелях. Крім іншого, керівництво республіки повернуло спецслужбам можливість відстежувати дані з телефонів громадян, щоб визначити, чи вони контактували з хворими. Ці правила діятимуть як мінімум протягом двох тижнів.

На території республіки підтвердився один випадок зараження штамом коронавірусу, який спеціалісти назвали омікроном. Його ж підозрюють і ще сім осіб. Новий штам ковіда виявили також у кількох країнах Європи та Гонконгу, однак, Ізраїль став першою державою, яка закрила кордони через омікрон.

У Всесвітній Організації Охорони Здоров’я оголосили, що цей штам коронавірусу викликає у фахівців побоювання. Однак, необхідно провести нові дослідження, щоб з’ясувати, чи є омікрон менш або більш небезпечним різновидом коронавірусу.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,