Генпрокуратура повідомила про арешт нерухомості росіян у центрі Львова

Генпрокуратура повідомила про арешт нерухомості росіян у центрі Львова

Офіс генпрокурора України повідомив, що в центрі Львова заарештовано двоповерхові приміщення, які належать російським громадянам.

«За клопотанням прокурора Галицької окружної прокуратури Львова заарештовано та передано до АРМА (Агентство з розшуку та менеджменту активів) майно товариства, кінцевим бенефіціаром якого є громадяни РФ. Йдеться про нежитлові приміщення в центрі Львова вартістю 3,8 мільйона гривень ($104 тис.)», — сказано в повідомленні.

За інформацією генпрокуратури, приміщення площею приблизно 160 кв. м було отримано незаконно, через «змову з місцевим жителем» та підроблене рішення суду.

Раніше Business Insider повідомляв, що президент України Володимир Зеленський напередодні візиту до Вашингтона таємно зателефонував главі республіканців у сенаті Мітчу Макконеллу, закликавши його прийняти становище, за яким заарештовані статки російських підприємців будуть передані Києву. У результаті цю ініціативу ухвалили у вигляді поправки до двопартійного законопроекту про витрати в розмірі $1,7 трлн з урахуванням допомоги Україні, яка становитиме $44,9 млрд.

Поділитись