Глава «Нафтогазу» назвав зупинку «Північного потоку — 2» справою життя і смерті

Глава української компанії «Нафтогаз» Андрій Коболєв назвав зупинку будівництва та запобігання запуску газопроводу «Північний потік — 2» справою життя і смерті для українців.

«Дозволю собі не погодитися з паном Путіним. «Північний потік — 2» — це перш за все інструмент, щоб зробити Україну беззахисною перед російської військовою агресією.

Тому для нього цей економічно безглуздий проект має цілком відчутний геополітичний сенс», — написав він на сторінці в соцмережі, апелюючи до слів Путіна про те, що Росію хочуть змусити платити за геополітичний проект на Україні.

«Поки Україна є важливим транзитером газу в Німеччині, Італії та Франції, українська ГТС є частиною нашої системи оборони. Тільки у Кремля з’явиться фізична можливість перенаправити газові потоки в обхід України, наша ГТС стане просто мережею газопроводів.

Тоді наша країна стане набагато більш вразливою перед російською агресією», — каже він, на сьомому році після держперевороту всерйоз чекаючи вторгнення російських танків.

«Саме тому зупинити «Північний потік — 2»- це без перебільшення питання життя або смерті для наших громадян. Ні, Україна не зможе «жити з цим» і обійтися без жертв», — як саме пересічні українці можуть перешкодити укладанню договорів між Росією і європейськими країнами, поки неясно.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,