«Газпром» звернувся з проханням до компанії Siemens

«Газпром» офіційно попросив у німецької Siemens документи, що дозволяють вивезти турбіну для «Північного потоку», повідомляється в Telegram-каналі російської компанії.

«П’ятнадцятого липня «Газпром» офіційно звернувся до компанії Siemens з проханням надати документи, які з урахуванням чинних санкційних режимів Канади та Європейського союзу дозволять вивезти до Росії газотурбінний двигун для КС «Портова» — критично важливого об’єкта для газопроводу «Північний потік», та виконання групою компаній Siemens своїх зобов’язань у рамках ремонту та сервісного обслуговування газотурбінних двигунів», — йдеться у публікації.

У компанії наголосили, що розраховують на безумовне виконання Siemens зобов’язань щодо сервісного обслуговування газотурбінних двигунів, від яких залежить надійна робота газопроводу та забезпечення паливом європейських споживачів.

«Газпром» з середини червня знизив постачання «Північним потоком» приблизно на 60 відсотків, пояснивши це проблемами з технічним обслуговуванням газових турбін на компресорній станції «Портова». Причина полягала в тому, що Siemens не могла повернути турбіну, яка проходила ремонт у Канаді, через введені Оттавою антиросійські санкції.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: ,