ЦВК Білорусі акредитував міжнародних спостерігачів на референдум

Центрвиборчком Білорусі акредитував на республіканський референдум щодо внесення змін та доповнень до конституції країни 29 міжнародних спостерігачів від місії СНД.

Такі дані станом на середу наводяться на сайті білоруської ЦВК.

За його даними, на засідання ЦВК акредитовано двох спостерігачів, які представляють Компартію Білорусії та Білоруський республіканський союз молоді. Територіальними комісіями з референдуму акредитовано 875 національних спостерігачів від політичних партій, інших громадських об’єднань та трудових колективів. Представників білоруської опозиції немає у списку національних спостерігачів.

Глава ЦВК Ігор Карпенко заявляв, що Білорусь має офіційне зобов’язання на запрошення [на вибори та референдум] спостерігачів з-за кордону є лише перед країнами СНД. Він також не виключив, що на референдумі також будуть спостерігачі від Шанхайської організації співпраці. Пізніше Карпенко поінформував, що ЦВК республіки надіслала запрошення до Центрвиборчкомів країн СНД надіслати своїх спостерігачів.

Як повідомив у вівторок перший заступник голови Виконкому СНД Леонід Анфімов, місію спостерігачів від СНД на конституційному референдумі в Білорусії очолить заступник голови Виконавчого комітету Співдружності Ільхом Нематов, до її складу увійдуть 100-120 осіб. Відповідно до указу президента Білорусі, конституційний референдум пройде 27 лютого. Достроково проголосувати можна буде з 22 до 26 лютого.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,