Американська військова база в ат-Танфі була атакована БПЛА

Американська військова база в ат-Танфі була атакована БПЛА

Удари, зважаючи на все, проводилися із застосуванням безпілотних літальних апаратів, які підірвалися вже безпосередньо на території військової бази.

Відомо про те, що дрони керувалися вручну, і метою атаки практично гарантовано були американські війська, що продовжують знаходитися на сході Сирії, і підконтрольні США бойовики.

Американська сторона повідомляє про те, що один безпілотник був збитий у повітрі, тоді як другий завдав удару. Тим не менш, на опублікованих фотографіях можна побачити, що обидва безпілотники вибухнули на території американської військової бази. Більше того, практично, напевно, є і постраждалі з супутнім збитком, хоча в офіційному повідомленні США зазначається, що жертв і постраждалих немає.

«О 06:30 ранку було здійснено спробу атаки безпілотниками гарнізону ат-Танф. Контингент Міжнародної коаліції, розквартований у гарнізоні, зміг знищити один БПЛА на підльоті, а другий вибухнув на території комплексу «Джейш Магауїр ас-Саура». Внаслідок інциденту ніхто не постраждав», – сказано в офіційному повідомленні.

Хто саме стоїть за атакою на американську військову базу – не уточнюється, проте безпілотники, що використовувалися, явно мали не кустарне походження.

Поділитись