Білоруські військові вирушили тренуватися до Казахстану

Білоруські військові вирушили тренуватися до Казахстану

Білоруський військовий контингент візьме участь у спільному тактико-спеціальному навчанні у складі підрозділів сил спеціальних операцій збройних сил Республіки Казахстан та Республіки Білорусь.

Про це повідомило Міністерство оборони Білорусі. Кількість військовослужбовців, а також які підрозділи/військові частини будуть задіяні в навчанні з білоруського боку, не уточнюється.

Навчання пройде на полігоні “Коктал” (м. Жаркент), а також на території навчальних скель, вершин та перевалів Заілійського Алатау у період з 5 по 21 серпня 2022 року.

Літак із білоруськими військовослужбовцями, які беруть участь у навчаннях, вирушив на аеродром Кант (Чуйська область, Киргизстан). Там знаходиться російська авіабаза. Відстань від аеродрому до полігону “Коктал” складає близько 500 км. Чи це була проміжна зупинка – не відомо.

У ході навчання планується відпрацювати питання планування спеціальної операції, провести бойові стрілянини, здійснити пошукові дії з використанням альпіністського спорядження, коригування вогню артилерії та наведення авіації.

Поділитись