У США провели дослідження нового препарату для лікування коронавірусу

У США провели дослідження нового препарату для лікування коронавірусу

Для випробування ліків у таблетках було відібрано більше тисячі пацієнтів із COVID-19, у яких хвороба могла викликати ускладнення.

Вони проходили курс препарату Paxlovid, розробленого американською компанією Pfizer.

Вона проводила дослідження. Воно показало, що у 89% випадків вдалося знизити ризик госпіталізації та летального результату. Зазначається, що серед учасників контрольної групи не було зафіксовано жодного випадку смерті. Компанія хоче отримати дозвіл на екстрене застосування свого препарату та вже передала дані дослідження до Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів та медикаментів США. За даними агентства Reuters, у Pfizer мають намір зробити майже 200 тисяч доз ліків від коронавірусу в капсулах вже до кінця цього року, а наступного року збільшити обсяги до 50 мільйонів доз.

Раніше британська влада вперше у світі схвалила застосування молнупіравіру – препарату американської компанії Merck у таблетках для пом’якшення симптомів коронавірусу. Британія вже замовила майже півмільйона курсів препарату, які мають бути поставлені до кінця року.

Британська газета Financial Times з’ясувала, що Лондон має намір придбати до чверті мільйона доз ліків у капсулах від Pfizer. Серед можливих покупців також вказано Австралію та Південну Корею.

Поділитись