У Китаї зафіксували нову хвилю COVID-19

У Китаї зафіксували нову хвилю COVID-19

Минулої доби в Китаї виявили більш ніж 7,6 тис. нових випадків зараження (включаючи безсимптомні) – максимальний приріст з початку травня.

Про це свідчать опубліковані у вівторок дані Державного комітету з питань гігієни та охорони здоров’я КНР.

З опублікованої статистики випливає, що в медичних закладах країни проходять лікування 48 275 тих, хто заразився (у тому числі 41 031 безсимптомний). Це майже в 30 разів більше ніж рік тому.

Наразі інфіковані є на території всіх адміністративних одиниць материкового Китаю на рівні провінції, автономного району та міста центрального підпорядкування. Більш ніж 96% тих, хто заразився, підхопили вірус від локальних джерел, і лише 4% – завізні випадки. При цьому, як випливає з офіційних даних, у листопаді 2021 року третина регіонів країни не мала місцевих випадків зараження.

Останнім часом найбільш складна обстановка у плані поширення COVID-19 спостерігається у південній провінції Гуандун та у двох автономних районах – у Внутрішній Монголії (північ) та у Сіньцзяні (північний захід). На зазначені три регіони припадає приблизно 50% всіх осіб з коронавірусним захворюванням (включаючи безсимптомників), на даний момент поміщених у КНР до спеціальних лікарень.

Поділитись