У Канаді попередили про тромбоз в інструкції до вакцини AstraZeneca

Міністерство охорони здоров’я Канади оновило текст інструкції для препарату AstraZeneca і Covishield від коронавірусу, включивши інформацію про випадки порушення згортання крові після щеплення.


Рішення було прийнято в результаті спільної роботи з європейськими регуляторами з аналізу наявних даних про випадки. У відомстві також підготували спеціальне керівництво для лікарів і отримали щеплення, в якому міститься інформація про потенційно небезпечних симптомах.

«МОЗ запевняє канадців, що вакцина AstraZeneca від коронавірусу залишається безпечним і ефективним засобом захисту від коронавируса, і закликає людей вакцинуватись усіма схваленими в Канаді вакцинами», — йдеться там.

Відзначається, що в країні не було зафіксовано випадків порушення згортання крові після щеплення Covishield (вакцина компанії AstraZeneca, вироблена в Індії).

Нагадаємо, ряд країн, в тому числі Австрія, Данія, Демократична Республіка Конго (ДРК), Ісландія, Ірландія, Італія, Нідерланди та Норвегія, призупинили вакцинацію препаратом AstraZeneca в зв’язку з повідомленнями про виявлення тромбів у щеплених. Аналогічні обмеження взяли в Латвії, Литві, Естонії, Люксембурзі, Республіці Кіпр.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,

Загрузка...