У Японії вперше підтвердили смерть, пов’язану із вакцинацією від COVID-19

У Японії вперше підтвердили смерть, пов’язану із вакцинацією від COVID-19

У Міністерстві охорони здоров’я, праці та добробуту Японії заявили про перший летальний випадок, який безпосередньо пов’язаний із вакцинацією від COVID-19.

Про це повідомляє агентство Kyodo. Уточнюється, що загалом за останні роки в Японії померло принаймні 2 тис. пацієнтів, які були щеплені вакциною від коронавірусної інфекції, проте прямого зв’язку смерті з вакцинацією не було встановлено. Також повідомляється, що в даний час в Японії понад 104 млн осіб прищепилися одним компонентом вакцини (81,3% населення), двома компонентами – понад 103 млн (80,3%), трьома компонентами – понад 86 млн (68,4%) .

Наприкінці січня агентство Kyodo повідомляло, що влада Японії переведе COVID-19 в категорію, що відповідає сезонному грипу. Джерела видання в уряді заявляли, що це буде зроблено 8 травня 2023 року. Напередодні вчені з Microsoft Corporation за допомогою комп’ютерної моделі довели, що 100% вакцинація від COVID-19 могла б запобігти приблизно половині смертей у США через коронавірус.

У серпні минулого року професор Ханнелі Мейєр, яка працює у співпраці з Південноафриканським управлінням з регулювання медичних засобів (SAHPRA), говорила, що в ПАР зафіксовано перший підтверджений випадок смерті, спровокований наслідками вакцинації від корони.

Поділитись