Інфекціоніст США розповів, що пік спалаху «омікрону» буде у січні

Інфекціоніст США розповів, що пік спалаху «омікрону» буде у січні

Ситуація зі зростанням кількості заражених коронавірусом у Сполучених Штатах, викликана новим штамом коронавірусу «омікрон», досягне свого піку до кінця січня 2022 року, заявив CNBC головний інфекціоніст США Ентоні Фаучі.

За його прогнозами, вона триватиме до кінця січня.

Важко сказати (коли спалах досягне піку). Це сталося досить швидко у ПАР. Число випадків виросло майже вертикально і дуже швидко пішло в іншому напрямку. Можу уявити, враховуючи розмір нашої країни та різноманітність (показників) вакцинації порівняно з відсутністю щеплення, що спалах триватиме понад кілька тижнів, можливо, до кінця січня, — заявив Фаучі.

Він вважає, що на даний момент не існує гарантій того, що спалах, викликаний «омікроном», призведе до завершення великого спалаху». Фахівець заявив, що, за наявними вченими попередніми даними, новий варіант COVID-19 здається «менш серйозним», проте розслаблятися не варто, оскільки вірус «раніше вже нас обманював».

29 грудня в університеті Хопкінса повідомили про антирекорд з коронавірусу: у країні було виявлено понад 500 тисяч випадків зараження. Медичний регулятор Сполучених Штатів CDC зазначив, що середня щодобова захворюваність на коронавірус показала зростання за тиждень близько 60%, але показники смертності від хвороби скоротилася на 7%.

Поділитись