Американська компанія MSD припинить постачання вакцин до Росії

Американська фармацевтична компанія MSD повідомила про припинення поставок до Росії вакцин від вітряної віспи, краснухи, кору та паротиту, які мають аналоги на російському ринку.

Про це з посиланням на обізнані джерела пише ЗМІ. Повідомлення про припинення постачання вакцин «Варівакс» та М-М-Р II отримав у тому числі і пермський Центр імунології та вакцинації. Згідно із законом MSD зможе припинити постачання лише через рік з моменту повідомлення МОЗ про це.

За даними RNC Pharma, у 2021 році продажі вакцини MSD від вітряної віспи «Варівакс» у держсегменті та в роздріб становили 19,8% від загального обсягу поставок препарату, а вакцини від паротиту М-М-Р II – 1,5%.

У самій компанії MSD запевнили, що «докладають усіх зусиль» для забезпечення постачання життєво важливих препаратів та вакцин, які не мають аналогів у Росії.

У свою чергу експерти впевнені, що рішення про скорочення роботи в Росії західних фармкомпаній – політичне, проте вони намагатимуться вивести з російського ринку препарати з низькою часткою продажу.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , , ,