У столиці відбувся першопоказ нового національного ток-шоу «Хоробрі серця»

У столиці відбувся першопоказ нового національного ток-шоу «Хоробрі серця»

У столиці відбувся першопоказ нового національного токшоу «Хоробрі серця» від телеканалу «1+1 Україна» про неймовірні історії українських героїв під час перших днів повномасштабного вторгнення військових сил росії в Україну.

Виробництво проєкту проходить під керівництвом Максима Шиленка. Шефредакторкою проєкту стала Ольга Кашпор, продюсером – Віктор Калатай.

«Наші герої приїздять на зйомки просто з передової, а після зйомок часто вертаються туди ж. Але цей час, коли ми слухаємо їх, є дуже терапевтичним, і я б хотіла, щоб так було і для глядачів проєкту», – каже Ольга Кашпор.

На заході були присутні зірки шоу-бізнесу, які прийшли підтримати новий проєкт. Військові, які знімались у токшоу також були серед запрошених. До початку перегляду, ведучі програми проєкту Валентина Хамайко та Ахтем Сеітаблаєв подякували кожному захиснику України за їх значущий внесок у перемогу України.

На допрем’єрний показ також завітали офіцер ГУР, екскомандир спецпідрозділу ГУР МО «Кraken» на псевдонім Віто, керівник об’єднаного пресцентру Сил оборони Таврійського напрямку Євген Єрін, боєць Харківської ТрО Дмитро Олійник, нацгвардієць Євген Громадський із позивним Гром, командир роти сумського ДФТГ Володимир Біцак. Звільнені з полону азовці, парамедики та дружини військовополонених теж були серед числа присутніх.

Окрім них, можливість потрапити за лаштунки такого важливого медіапроєкту отримали студенти першого та другого курсів факультету журналістики, Київського столичного університету імені Бориса Грінченка.

«Шоу виявилося дійсно дуже цікавим та щирим, під час перегляду емоції були різні – від гордості до сліз, проте український дух точно не вщухав», – каже одна зі студенток, Кравець Анна, після перегляду.

Ще одна студентка першого курсу, Коваленко Маргарита, поділилася своїми враженнями:

«Хоробрі серця це не просто назва нового токшоу на каналі «1+1 Україна», це справедливо заслужений титул наших військових, які були на позиціях під час самого початку повномасштабного вторгнення. Саме про це ток-шоу, про розповіді наших героїв, про хоробрі серця українських військових. У ефірі звучали неймовірні історії та ексклюзивні подробиці відомих операцій. До того ж, проєкт «Хоробрі серця» не лише розповідає історії героїчних українців, а й допомагає цивільній частині населення краще розуміти проблеми та потреби тих, хто повернувся чи ще знаходиться на передовій».

Після завершення перегляду, усі присутні мали змогу поговорити із військовими та особисто подякувати їм за їх сміливість та відчайдушну боротьбу  в ім’я України та українського народу.

Прем’єра шоу відбулася 15 березня о 20:30 на телеканалі 1+1.

Вікторія Ємліна, Маргарита Коваленко, Анна Кравець, Анна Матвієнко, студентки факультету журналістики Київського столичного університету імені Бориса Грінченка

Поділитись