У національному конкурсі «Міс Україна» прийняли участь 24 претендентки

У національному конкурсі «Міс Україна» прийняли участь 24 претендентки

Організатори цьогорічного національного конкурсу «Міс Україна» представили 24 претендентки. Дівчата боротимуться за право представляти нашу країну на трьох міжнародних конкурсах: «Міс Світу 2023», «Міс Земля 2023» та «Міс Інтернешнл 2023».

У біографії більшості дівчат було виявлено занадто багато «але», які в умовах повномасштабної війни вважаються недопустимими. Першим про це в публічному просторі висловився український комік Андрій Лузан на своїй сторінці в Instagram.

«Дівчата гарні, але є питання до організаторів», – заявив блогер.

На прикладі Оксани Магери, учасниці під №10, Лузан довів, що цьогорічний відбір претенденток був недбалим.

Дівчина народилася у Хмельницькій області, але давно живе і працює дизайнеркою в Дубаї. З нещодавніх фотографій бачимо, що дівчина відвідує елітні ресторани, власниками яких є російські бізнесмени. Серед них – Аркадій Новіков, який на виборах 2012 і 2018 років був довіреною особою Путіна. 

Свої особисті сторінки в соцмережах дівчина веде російською мовою, а першим постом в Instagram після 24 лютого 2022 року була фотографія в купальнику, опублікована 8 березня, з підписом: «Находите причины для радости не смотря ни на что!».

Також після її офіційної заяви про участь в «Міс Україна 2023» в коментарях з’явилися її подруги з Росії з питаннями, де можна за неї проголосувати.

Незважаючи на це, організатори конкурсу гордо заявляють, що Оксана займається благодійністю. Зокрема, дизайнерка зробила акцію «Free Clothes for Ukrainian Girls». Для цього її бренд закупив 300 метрів тканини з Франції та відшив костюми, які безкоштовно роздавали дівчатам з України.

Окрім цього, Андрій Лузан заявив, що володіє інформацією про наявність серед учасниць наркоманок та ескортниць, а в однієї з дівчат батько був затриманий за розповсюдження інформації про позиції українських військових.

Поділитись