7-річна донька Каньє Уеста заявила матері, що бажає жити з батьком

7-річна донька Каньє Уеста заявила матері, що бажає жити з батьком

Дочка 43-річного Каньє Уеста (Kanye West) зробила несподівану заяву. 7-річна Норт (North) в конфлікті батьків вибрала сторону батька.

Скандал в зірковій сім’ї набирає обертів. Зараз 39-річна Кім Кардашьян живе разом з чотирма дітьми окремо від чоловіка. Старша дочка моделі неприємно її здивувала.

Семирічна Норт заявила, що в разі, якщо їй доведеться вибирати між батьками, вона віддасть перевагу батькові. «Вона знає, що мама і тато переживають кризу у відносинах і шокувала Кім тим, що хоче жити з батьком», – розповіло джерело видання The Sun.

Каньє на тлі цього визнання поділився фотографією з дитиною і супроводив кадр смайлом у вигляді серця.

Норт відображена на знімку з довгими косичками і в теплому одязі. Фотограф зловив момент перед тим, як дівчинка збиралася стрибнути.

Подружні стосунки Кім і Каньє зіпсувалися після того, як репер заявив про свої політичним амбіції і почав робити відверті зізнання про особисте життя дружини. Знайомі зоряної сім’ї повідомили, що Кардашьян з дітьми зрідка відвідує чоловіка, який втік з мегаполісу ближче до природи – він проводить час на своєму ранчо у Вайомінгу.

У подружжя крім Норт ростуть 4-річний Сейнт, 2-річна Чикаго і однорічний Псалм.

Поділитись