Каньє Уест визнав провальною свою участь в президентських виборах

Каньє Уест визнав провальною свою участь в президентських виборах

Американський репер Каньє Уест в інтерв’ю журналу Forbes визнав, що його участь у виборах президента США приречена на провал.

В ході бесіди увагу музиканта звернули на той факт, що він ні за яких умов не зможе набрати більше 270 голосів членів колегії вибірників з 538, щоб здобути перемогу в президентських перегонах. «Я не стану сперечатися з вами. Ісус – це король», – відповів репер.

При цьому Уест погодився з точкою зору, згідно з якою він відбирає голоси виборців з числа афроамериканців в іншого претендента на пост глави держави Джо Байдена, знижуючи тим самим його шанси на перемогу. «Я цього не заперечую, я ж тільки що сказав про це», – сказав музикант.

Раніше видання The Mirror повідомило, що Каньє Уест отримує допомогу в своїй передвиборчій кампанії як мінімум від чотирьох людей, пов’язаних з Республіканською партією. Відзначається, що такий союз може бути створений з метою обійти кандидата від демократів Джо Байдена. Згідно з виданням, подібні припущення викликають побоювання, що Уеста використовують як інструмент для переобрання чинного президента США Дональда Трампа.

Уест підтримав Трампа після перемоги республіканця на президентських виборах в 2016 році. Він кілька разів зустрічався з президентом і часто носив його фірмову кепку з написом «Зробимо Америку великої знову».

Однак раніше в липні реп-виконавець заявив, що висуває свою кандидатуру на пост президента США. Він зазначив, що «знімає червону кепку» і більше не підтримує Трампа. Незважаючи на це, президент США висловив надію, що репер підтримає його на прийдешніх виборах.

Поділитись