“У мене дуже великий список “ні”: Анджеліна Джолі розповіла про інтимні стосунки

“У мене дуже великий список “ні”: Анджеліна Джолі розповіла про інтимні стосунки

Серце актриси вільне вже шість років. Зірка Голлівуду поділилася останніми новинами про своїх дітей і розповіла про особисте життя.

Анджеліна Джолі донині судиться за опіку над п’ятьома неповнолітніми спадкоємцями з екс-чоловіком. Вона зазначила, що їй дуже пощастило з дітьми. Артистка вважає свою родину командою.

Що стосується відносин з чоловіками, то Анджеліна Джолі не поспішає заводити нові стосунки. З іронією знаменитість зізналася, що у неї дуже великий список “ні”. Так що у виборі майбутнього чоловіка вона підходить дуже вимогливо і відповідально.

Зірку можна зрозуміти, адже розлучення з Бредом Піттом опинився дуже болючим і скандальним. Актриса не раз давала зрозуміти, що змучена постійними судами. Нещодавно Анджеліна Джолі навіть привернула до цієї справи старшого сина, якому довелося давати свідчення проти зоряного батька.

Багато шанувальників помітили, що за ці роки Анджеліна Джолі сильно схудла і змарніла. Через тривале розлучення артистка змушена була відмовитися від режисерської кар’єри і знову стати актрисою.

Поділитись