Студія Paramount подала в суд за припинення зйомок «Місія нездійсненна-7»

Кіностудія Paramount Pictures подала позов до суду Каліфорнії на страхову компанію за відмову відшкодувати збитки в зв’язку з припиненням зйомок фільму «Місія нездійсненна-7» через ситуацію з COVID-19, повідомляє The Hollywood Reporter з посиланням на судові документи.


Представники студії звинувачують компанію Federal Insurance Company в тому, що вони не виконали умови страхування: відшкодувати збитки Paramount в розмірі 100 мільйонів доларів.

«Paramount зазнав чималих збитків і шкоди, підпадають під дію договору, коли була змушена призупинити і відкласти виробництво фільму» Місія нездійсненна 7 «через наказів про закриття різних знімальних майданчиків, хвороб акторів і необхідності захисту акторів, знімальної групи і майданчиків від впливу SARS -CoV-2», — йдеться в позові.

Як заявила кіностудія, в лютому 2020 року вона має була змушена призупинити зйомку стрічки Крістофера МакКуоррі в Венеції, коли один із застрахованих осіб захворів COVID-19. Через кілька тижнів Paramount не змогла відновити виробництво фільму через початок карантину в Італії.

За даними видання, Federal Insurance Company погодилася відшкодувати збитки, але в розмірі п’яти мільйонів доларів замість 100 мільйонів.

«Компанія Federal заявила, що немає ніяких доказів того, що ці актори і члени знімальної групи не могли продовжити виконувати свої обов’язки, незважаючи на те, що були заражені SARS-CoV-2 і представляли незаперечний ризик для інших людей, які брали участь у виробництві», — сказано в документі.

Зйомки сьомий частини бойовика «Місія нездійсненна» з Томом Крузом у головній ролі поновилися в липні 2020 року. Потім кіностудія ще кілька разів була змушена призупиняти і переносити виробництво в інші країни. Зараз знімальна група працює в Великобританії, де ситуація з коронавірусів теж залишається складною.

Вихід картини запланований на травень 2022 року.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,