Квентін Тарантіно поклявся ніколи не давати матері ні гроша і дотримав слова

Культовий американський режисер Квентін Тарантіно розповів в інтерв’ю, що в дитинстві поклявся ніколи не ділитися з матір’ю своїм гонорарами.

Як пише Page Six, актора образили в дитинстві образливі слова матері про його письменницьку кар’єру.

Режисер почав писати перші сценарії в початковій школі, але у нього виникли проблеми з учителями. Вони це сприймали «як на викликає акт бунту», він робив це замість шкільної роботи.

Режисер «Кримінального чтива» написав перший серйозний сценарій, коли йому було всього 12. Правда мати була обурена його проблемами з навчанням.

«Вона кричала на мене … А потім в середині своєї тиради вона сказала:« О, ця твоя «письменницька кар’єра», яку ти робиш. Це лайно закінчено!», — згадує знаменитість.

Він додав: «І коли вона сказала мені це в такий саркастичної манері, я подумав:« Добре, леді. Коли я стану успішним письменником, ви ніколи не отримаєте ні цента від мого успіху. Для тебе не буде вдома. Для тебе не буде відпустки і Cadillac. Ти нічого не отримаєш».

Тарантіно розкрив журналістам, що стримав дане собі обіцянку. Він допоміг своїй матері лише одного разу, коли у неї виникли серйозні проблеми з податковою службою.

При цьому сам Тарантіно став власником старовинного кінотеатру Vista, розташованого на одній з центральних вулиць Лос-Анджелеса. зізнався, що вважає Vista на бульварі Сансет прекрасної перлиною в королівську корону і пообіцяв зберегти родзинку і атмосферу кінотеатру.

«Він не буде схожий на мій New Beverly Cinema, … там своя атмосфера … Ми будемо показувати в ньому як старі, так і нові фільми», — зазначив режисер.

Планується, що кінотеатр відкриє свої двері для відвідувачів до Різдва.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,