Ріанна відзначила перше Різдво з бойфрендом A $ AP Rocky

Як з’ясувалося, співачка вирушила в рідне Барбадос не одна.

Ріанна і її друг Ракім Майерс, відомий як A $ AP Rocky, разом відзначили Різдво на Барбадосі, повідомляє TMZ.

Співачка і репер були помічені тримаються за руки під час прогулянки по причалу, коли йшли кататися на катамаранах. ЗМІ також з’ясували, що Ріанна познайомила Ракіма зі своєю сім’єю. Переддень Різдва пара провела в компанії друзів.

Після розставання з саудівським мільярдером Хассаном Джамілем Ріанна стала більше часу проводити в компанії свого давнього друга A $ AP Rocky. Як розповів інсайдер з кола співачки, Майерс довгі роки був закоханий в РіРі, однак лише в цьому році вона глянула на нього не як на одного.

«Між ними легкі, веселі і природні відносини. Їй дуже комфортно в його суспільстві, вони давно один одного знають, до того ж батько A $ AP Rocky — з Барбадосу [як і Ріанна]. Цього літа все змінилося. Вони нарешті почали зустрічатися », — зазначив інформатор.

Самі Ріанна і A $ AP Rocky про свої стосунки поки нічого не розповідали.

Ракім Майерс не раз виступав на концертах Ріанни, працював з нею над музикою і був її супутником на зіркових заходах. Влітку репер знявся в рекламній компанії бренду Ріанни Fenty Skin, а також дав спільне інтерв’ю зі співачкою для просування її лінійки Догляду продуктів.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,