Співачка Шер допомогла врятувати «найсамотнішого слона в світі»

Завдяки співачці Шер 36-річного слона Каавана, якого утримували в жалюгідних умовах в зоопарку Ісламабаду, переправили в Камбоджу відповідно до рішення суду, повідомляє The Guardian.


Шер 27 листопада прилітала в Пакистан провідати Каавана і надати йому моральну підтримку. Захисники прав тварин уже кілька років намагалися добитися для нього кращої долі. У 2012 померла його партнерка. Слон дуже важко переживав самотність, у нього з’явилося психічний розлад, і він набрав зайву вагу.

Співачка зустрілася з прем’єр-міністром Пакистану Іраном Ханом, який особисто подякував 74-річну Шер за активну участь в справі порятунку слона.

«Завдяки Шер і місцевим активістам про долю Каавана заговорили в усьому світі, що зробило істотний вплив на перспективи його транспортування», — пояснив Мартін Бауер, представник організації Four Paws International.

У неділю Каавана переправили в заповідник в Камбоджу, де він зможе спілкуватися з іншими слонами. Шер прилітала в неділю в заповідник.

Ветеринари та експерти з Four Paws кілька місяців готували його до відправки. Преса назвала Каавана «самим одиноким», оскільки він був єдиним азіатським слоном в Пакистані.

Як пояснили активісти, умови утримання слона і його важкий стан були пов’язані з тим, що в пакистанському законодавстві недостатня увага приділена захисту прав тварин.

Поділіться в соціальних мережах!

Теги: , ,