Райан Рейнольдс розкрив причину, чому «Дедпул 3» все ще не вийшов

Райан Рейнольдс розкрив причину, чому «Дедпул 3» все ще не вийшов

Минуло вже чимало часу з тих пір, як корпорація Disney викупила студію 20th Century Fox, але про майбутнє франшизи «Дедпул», правами на яку володіла Fox, поки ніяких офіційних новин немає.

Можна припустити, що причина простою в тому, що зухвалий, відв’язний і непристойний «Дедпул» не вписується в «сімейний» формат Disney і Marvel Studios, проте виконавець головної ролі Райан Рейнольдс дав зрозуміти, що за всім цим стоїть нерозгадана таємниця.

Рейнольдс опублікував на своїй сторінці в Twitter відео, що пародіює популярний телесеріал «Нерозгадані таємниці». Під характерну «таємничу» музику в ролику змонтовані кадри з першого «Дедпула», показані в синіх тонах. Справа в тому, що рівно п’ять років тому в Мережу витекли уривки з дебютного фільму франшизи. У підписі до відео Рейнольдс сказав, що він витратив занадто багато часу на піймання того, хто влаштував виток даних, через що «Дедпул 3» так до сих пір і не вийшов:

“Ось чому випуск наступного фільму про Дедпула так затримується. Я як і раніше ламаю голову над цією загадкою. Щасливої ​​річниці зливу”.

Природно, все це лише черговий жарт Рейнольдса, яка не має нічого спільного зі справжніми причинами, що змусили «Дедпула» піти у тривалу відпустку. Втім, не виключено, що таким чином Рейнольдс намагається привернути увагу Marvel до надзвичайно успішної, але тепер занедбаної супергеройської франшизі, щоб нарешті вирішити її подальшу долю.

Поділитись