Бред Пітт отримав номінацію Еммі за роль доктора Фаучі в шоу “Суботнього вечора в прямому ефірі”

Бред Пітт отримав номінацію Еммі за роль доктора Фаучі в шоу “Суботнього вечора в прямому ефірі”

Актор здобув номінацію Еммі як актор в гостьовому серіалі за те, що зіграв Фаучі в шоу роль, яка відбулася після того, як Фаучі виступив із пропозицією публічного кастингу.


Пітт номінований разом з Люком Кірбі (“Чудова пані Мейзел”), покійним Фредом Віллардом (“Сучасна родина”), Девом Пател (“Сучасна любов”), Адамом Драйвером (“SNL”) та Едді Мерфі (“SNL”) ).

Пітт з’явився як Фаучі в квітневому епізоді серії ескізів NBC, який останні три епізоди сезону випускався дистанційно через пандемію коронавірусу.

Раніше в цьому місяці 79-річного Фаучі в “Новому дні” Алісін Камерота з CNN запитав, кого він хотів би зіграти в “Live Saturday Saturday”, на що Фаучі відповів: “Бред Пітт, звичайно”.

Пізніше він висловив дяку за зображення Пітта під час виступу по TV “Un Nuevo Dia”.

“Я думаю, що він зробив чудово”, – сказав він. “Я маю на увазі, я великий шанувальник Бреда Пітта, і саме тому, коли люди запитують мене, хто б я хотів зіграти мене, я згадую Бреда Пітта, тому що він один з моїх улюблених акторів. Я думаю, що він зробив чудову роботу”.

З’явившись як Фаучі, Пітт коротко показав персонажа, щоб передати повідомлення лікарям із реального життя та імунологам та іншим медичним працівникам, які керували країною в боротьбі з пандемією.

“І справжньому доктору Фацчі, дякую за ваш спокій і чіткість у цей неспокійний час”, – сказав Пітт. “І дякую медичним працівникам, які першими реагували на виклики та їхнім родинам за те, що вони перебувають на передовій”.

Поділитись