Дизайнер «Зоряних воєн» підтвердив теорію фанатів про Сноука

Дизайнер «Зоряних воєн» підтвердив теорію фанатів про Сноука

У фільмі «Зоряні війни: Пробудження сили» глядачі познайомилися з моторошним Верховним лідером Сноуком.

Це загадковий персонаж, про минуле якого було мало що відомо, тому фанати почали висувати припущення про походження лиходія. В епізоді «Скайвокер. Схід» було розкрито, що Сноук насправді є клоном, але ще до виходу «Останніх джедаїв» виникла одна теорія про незвичайну зовнішність Сноука, і зараз дизайнер і скульптор Айван Мандзелла підтвердив її правдивість.

У свіжому інтерв’ю Force Material Мандзелла повідомив, що зовнішність Сноука дійсно походить  від знаменитого актора Пітера Кушинга, який спеціалізувався на ролях у фільмах жахів, а також зіграв гранд-моффа Таркіна в «Зоряних війнах: Нова надія». Мандзелла сказав:

Джей Джей [Абрамс] згадав ляльку з серіалу «Будинок жахів Хаммера». Так що я взяв за основу зовнішність Пітера Кушинга … Коли я зробив макет, там були помітні характерні риси в вилицях і профілі.

При цьому Мандзелла підкреслив, що Сноук не повинен був безпосередньо відсилати до Кушинга, адже це більшою мірою данина поваги відомій студії Hammer Films. Подібність між Сноука і Кушинга дійсно простежується, особливо це стосується високих вилиць, про що і сказав Мандзелла. Як бачимо, уважні фанати «Зоряних воєн» відразу ж уловили ці візуальні паралелі.

Поділитись