Вінні Джонс розчарувався у своїй ролі в «Людях Ікс»

Вінні Джонс розчарувався у своїй ролі в «Людях Ікс»

Всякий, хто знайомий з кіносеріями «Люди Ікс» від Fox, в курсі, що фільм 2006 року «Люди Ікс: Остання битва» виявився чи не найслабшим в рамках всієї франшизи.

Одним з найбільш розчаровують аспектів став Джаггернаут у виконанні Вінні Джонса. Незважаючи на те що в коміксах цей суперлиходії є головним ворогом Людей Ікс, в «Останній битві» він фігурує лише як другорядний персонаж. Виявилося, що така інтерпретація Джаггернаута дуже не сподобалася і самому Джонсу.

У свіжому інтерв’ю порталу ComicBook актор сказав:

“Мені сподобалась ця роль, але, блін, можна ж було все влаштувати як треба. По суті, мене просто кинули. У проект я потрапив завдяки Меттью Вону. Це була відмінна роль з відмінним сценарієм, та й сам Джаггернаут – прекрасний персонаж. Я підписав контракт на три фільми, тим самим показавши, що я налаштований дуже серйозно. Але [режисер] Бретт Ретнер просто анулював мого героя. Половину свого робочого часу я просиджував у чортовому трейлері. Ця робота обернулася для мене великим розчаруванням.

Я запитував себе: «Що я тут роблю взагалі?» Це був уже не той Джаггернаут, якого я повинен був зіграти. Вони прибрали його сюжетну арку. Я двічі зустрічався з Бреттом, щоб все обговорити. Він запевняв мене, що сценаристи працюють над моєю роллю і що я отримаю свою історію і репліки. Але цього так і не сталося. Мене це дуже засмутило”.

Нагадаємо, перші дві частини «Людей Ікс» зняв Брайан Сінгер. На чолі третього фільму серії, яким і стала «Остання битва», спочатку став Меттью Вон. Саме в цей момент Джонс був затверджений на роль Джаггернаута. Пізніше, однак, Он покинув проект, а його місце зайняв Ретнер, який вирішив перекроїти фільм відповідно до свого бачення.

Поділитись