Принц Гаррі готує жахливу розправу королівській родині

Принц Гаррі готує жахливу розправу королівській родині

Удар буде завдано відразу після Різдва.

Королівський журналіст Майкл Коул вірить, що принц Гаррі неодмінно додасть гострих деталей у свою книгу. Передбачається навіть, що онук Єлизавети II практично знищить королівську сім’ю за допомогою дуже злих заголовків. І можна не сумніватися, що ці мемуари серйозно зіпсують Різдво королівській родині, адже їх опублікують 10 січня. Тож не варто сподіватися, що книга стане популярним чтивом у Букінгемському палаці.

Кожен розділ буде озаглавлений, і ці назви будуть говорити самі за себе. І навіть якщо Гаррі їх якось пом’якшить, у будь-якому випадку буде серйозна критика. Втім, принц не пощадить нічиї почуття, бо вважає, що з ним і його дружиною зневажливо поводилися. Він, звісно, ​​знає, хто у цьому винний, і посоромиться про це розповісти.

Зазначимо, що Pengiun Random House вклали 17 млн. доларів у просування книги і це, можливо, буде найбільшим просуванням продукту за всю історію. Тому Гаррі обов’язково ризикне потрясти публіку соковитими і гучними заголовками, щоб кожен, хто купив книгу, знав, на що витрачені його гроші, пише The News.

Поділитись