У Британії стався скандал через обкладинку мемуарів принца Гаррі

У Британії стався скандал через обкладинку мемуарів принца Гаррі

Здебільшого всі дивуються з того, що після заяв про бажання жити закритим життям і відсторонитися від преси Меган і Гаррі роблять протилежне.

Напередодні вранці стала відома дата виходу мемуарів принца Гаррі, яка була змінена через смерть королеви Великобританії Єлизавети ІІ – замість листопада вона побачить світ 10 січня 2023 року. А згодом видавництво Penguin Random House оприлюднило й інші подробиці рукопису члена королівської родини.

Книга, на обкладинці якої зображено великий портрет самого автора в анфас, отримала назву Spare, яку можна перекласти як “Запасний” або “Вільний”. До речі, багатьом воно нагадало старовинне англійське прислів’я Heir and Spare (“Спадкоємець і запасний”). Її сенс у тому, що у спадкоємця престолу завжди має бути брат чи сестра, які можуть сісти на трон у разі смерті старшого. Тому деякі знайшли в ній прихований зміст – спадкоємцем престолу завжди був принц Уельський Вільям, тоді як сам Гаррі був “запасним”.

Видавництво розкрило й лаконічний слоган книги: “Його слова, його історія”. Як повідомляється в прес-релізі Penguin Random House, у книзі будуть розкриті відверті подробиці життя королівської родини.

Коли ховали Діану, принцесу Уельську, мільярди людей запитували, що думають і відчувають принци, як складеться їхнє подальше життя. Гаррі настав час сказати своє слово в цій історії.

Багатьом це не подобається – у мережі вже сотні критичних коментарів щодо майбутньої книги.

Книга буде доступна і в аудіоформаті, причому її озвучив сам принц Гаррі. Ціна книги у Великій Британії становитиме 28 фунтів за паперову версію та 20 фунтів за аудіо. До речі, видання “Mirror” повідомляє, що весь свій гонорар, розмір якого невідомий, принц перевів на благодійність.

Герцог Сассекський пожертвував півтора мільйона доларів організації Sentebale, яка була започаткована ним спільно з принцом Сісісо на згадку про їхніх матерів і яка підтримує дітей і молодь у Лесото і Ботсвані, які страждають на ВІЛ/СНІД, — розповіли представники видавництва.

Вони ж додали, що ще близько 300 тисяч доларів автор перерахує до фонду WellChild, який знаходиться під королівським патронажем.

Поділитись