Продюсер Вєрки Сердючки розповів про торгівлю тілами в шоу-бізнесі

Продюсер Вєрки Сердючки розповів про торгівлю тілами в шоу-бізнесі

Продюсер артиста Андрія Данилка (відомий під сценічним образом Вєрки Сердючки) Юрій Нікітін в інтерв’ю журналісту Дмитру Гордону розповів про торгівлю тілами в шоу-бізнесі і непристойні пропозиції «продати» своїх підопічних виконавців.

Запис бесіди опублікована на YouTube-каналі «В гостях у Гордона».

За словами Нікітіна, в шоу-бізнесі є безліч прикладів, коли бізнесмени роблять знаменитими молоді таланти в обмін на регулярний секс. При цьому для них не важливо, чоловік перед ними або жінка, значення має сам факт «володіння» людиною. «Ось я дивлюся на артиста і розумію, що мені його реально шкода. Тому що питання не в тому, буде чи не буде у нього близькість з продюсером, а що цей продюсер нічого не може йому дати. Він не може побудувати для нього кар’єру», – сказав Нікітін.

Продюсер розповів, що його компанії часто надходили подібні пропозиції від колишніх клієнтів. За його словами, за інтим з колишньою солісткою групи NikitA Дариною Астаф’євої йому пропонували великі гроші, наприклад, 100 тисяч доларів, проте виконавиця на це не йшла.

Нікітін також розповів, що молоді співачки самі неодноразово пропонували йому «зблизитися» з ними. Згодом продюсер навчився абстрагуватися від цього тиску і навчив цьому своїх артистів, яких теж намагалися втягнути в подібні історії.

Поділитись