Актор Ентоні Хопкінс відверто розповів про велику залежність від алкоголізму

Голлівудський актор Ентоні Хопкінс зробив важливі висновки після важкої боротьби з алкоголізмом.

Чоловік знайшов причину всіх бід.

Популярний американський артист Ентоні Хопкінс полюбився глядачам, завдяки участі в картинах «Мовчання ягнят», «Хічкок», «Батько» і безлічі інших відомих фільмів. Його заслужено називають легендарною особистістю голлівудського кінематографа, яка продовжує зніматися в 83 роки з невтомною силою.

Зараз Ентоні Хопкінс впевнений — кілька десятків років тому його життя могло закінчитися вельми трагічно через алкогольну залежність. Тоді він лежав в лікарні з тромбом в нозі і лікар докірливо пророкував йому швидку кончину. На щастя, артисту вдалося позбутися згубної пристрасті до спиртного і почати нове життя.

Актор згадує про пережиті запої і йому стає соромно. Він вважає, що був агресивним, впертим і завдавав шкоди оточуючим. За словами зірки, головне — уникати злості, так як це руйнівне почуття неминуче приводить людину до загибелі. «Мені пощастило вижити. Кілька друзів, з якими я перебував в тому безпробудному хаосі, загинули», — висловився Ентоні Хопкінс.

Зоряний чоловік шанобливо ставиться до дружини і прислухається до її порад. Дружина рекомендує Ентоні Хопкінс не кидати роботу, так як зйомки підживлюють його сприятливою енергією. «Якщо мені будуть як і раніше пропонувати ролі, я буду їх грати — поки все волосся і зуби не випадуть», — оголосив артист.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,