Ілон Маск зізнався, що страждає синдромом Аспергера

Ілон Маск зізнався, що страждає синдромом Аспергера

Глава компаній Tesla і SpaceX Ілон Маск виступив в ролі ведучого комедійної телепередачі Saturday Night Live (SNL) на телеканалі NBC.

Зокрема американський підприємець заявив, що страждає синдромом Аспергера.

“Для мене честь стати провідним Saturday Night Live, – зазначив Маск. – Мій виступ сьогодні – історичне, адже я стану першим ведучим SNL з [синдромом] Аспергера. Принаймні першим, хто в цьому зізнався”. Синдром Аспергера є розладом аутистичного спектра і характеризується, зокрема, труднощами соціалізації і стереотипним поведінкою.

У вітальному слові Маск жартував, крім іншого, про своєму Twitter, в якому він, за власним визнанням, часто викладає досить неоднозначні думки. “Але так вже працює мій мозок”, – підкреслив бізнесмен.

“Я перевинайшов електроавтомобілі і відправляю людей на Марс на космічному кораблі. Ви правда думали, що я при цьому буду звичайним спокійним хлопцем?” – з посмішкою звернувся Маск до глядачів. В ході передачі підприємець також взяв участь в декількох скетчах, які традиційно розігруються перед аудиторією акторами постійної трупи SNL і запрошеними зірками.

Поділитись