Принц Чарльз: Ендрю вже не зможе повернутися до виконання своїх обов’язків

Принц Чарльз: Ендрю вже не зможе повернутися до виконання своїх обов’язків

Принц Чарльз розуміє, що після того, що сталося принц Ендрю вже не зможе повернутися до виконання своїх обов’язків.

Скандал, пов’язаний з ім’ям принца Ендрю і його другом Епштейном, вперше вибухнув ще два роки тому. Тоді ж Ендрю змушений був відмовитися від престолу. Тепер в резонансній справі трапився новий поворот: американка Вірджинія Робертс звинуватила сина Єлизавети II в зґвалтуванні. Принц Чарльз як представник королівської сім’ї відреагував на ці звинувачення.

Як повідомило джерело в виданні The Times, Чарльз співчуває Ендрю через те, що той зіткнувся з громадським обуренням. Принцу шкода брата, ім’я якого заплямоване назавжди і який вже навряд чи колись зможе повернутися до суспільного життя. При цьому принц Уельський вважає, що дана ситуація завдала серйозний “репутаційний збиток всій родині”.

Також члени королівської сім’ї дуже стурбовані діями адвокатів принца Ендрю, які до сих пір не відреагували на резонансний позов, поданий американкою. Тривале мовчання представника королівської династії завдає ще більшої шкоди його репутації в очах усіх британців. Але перед принц Ендрю і зовсім заперечував знайомство з Робертс, хоча в Мережі навіть з’явився знімок, на якому вони зображені разом. В даний час обвинувачений в зґвалтуванні брат принца Чарльза перебуває в Шотландії разом з матір’ю та іншими членами королівської сім’ї.

Поділитись