Сина Єлизавети II Ендрю звинуватили в зґвалтуванні

Американка Вірджинія Джуфра, яка звинувачує Ендрю, принца Йоркського, молодшого сина королеви Великобританії, в тому, що він зґвалтував її, може подати проти нього позов до 14 серпня, повідомляє Daily Mail.


Джуфра (в дівоцтві Робертс) заявляє, що один Ендрю, американський фінансист Джеффрі Епштейн, який був визнаний педофілом і засуджений, примусив її зайнятися з британським принцом сексом в той час, коли вона ще не була повнолітньою.

Адвокат Джуфра, Девід Бойс заявив, що позов може складатися з звинувачень в сексуальному насильстві і нанесенні фізичного і морального збитку. Згідно із законом, Джуфра зобов’язана подати позов до 14 серпня, так як в 2019 році змінилося законодавство штату Нью-Йорк, в якому імовірно стався акт зґвалтування.

Раніше тюремні охоронці Епштейна зізналися в дачі неправдивих свідчень у самогубства фінансиста. У листопаді 2019 року 61-річний син королеви Великобританії принц Ендрю відійшов від виконання обов’язків члена королівської сім’ї через скандал, пов’язаного Епштейном, який був його другом.

На суді проти американського фінансиста одна зі свідків вказала герцога Йоркського як одного з чоловіків, з якими Епштейн примушував її займатися сексом.

Поделитесь в соц сетях!