Син президента США: «в Україні мені платили великі гроші через моє прізвище»

51-річний син президента США Хантер мало не пустив на дно передвиборну кампанію батька.

Всьому виною його бурхливе життя: вперше спробував алкоголь у 8-річному віці, а кокаїн — на зустрічі членів ради директорів української газової корпорації «Бурісма», спокусив вдову свого рідного брата, щільно сидів на наркотиках і брав участь в оргіях.

У свої пригоди він звинувачує кого завгодно, включаючи 45-го президента США Дональда Трампа, а також саме життя, яка, варто визнати, була сповнена для нього трагедій: загибель матері і сестри в автокатастрофі, смерть старшого брата Бо від раку мозку.

Ось найяскравіші фрагменти з автобіографії Байдена-молодшого.

Про першу чарку

Вперше я випив у 8 років — це був келих шампанського. Батька тоді щойно переобрали в Сенат, і мене взяли на вечірку з цього приводу. Звичайно, дитині ніхто алкоголь не пропонував, але келихи просто стояли на столі. Я взяв один, заліз під стіл і все випив.

Про роботу в Україні

Чесно кажучи, зарплата була дуже гарною. П’ятизначна сума в місяць мені подобалася.

Я не розбирався, чи справедливо Злочевський (власник «Бурісми») набув свій стан протягом десятиліть клептократії та корупції, які панують в його країні.

Звичайно, Злочевський дуже хотів бачити моє прізвище в списку ради директорів. Думаєте, якби сини Трампа коли-небудь спробували б знайти роботу поза бізнесом батька, їх не взяли б куди завгодно тільки через прізвище?

Як згодом сказав Кваснєвський (член ради директорів «Бурісми»):

— Я розумію, що якщо хтось просить мене взяти участь в якомусь проекті, то це не тому, що я такий хороший. Це тому, що я — Кваснєвський, і я — колишній президент Польщі. Люди без імені — ніхто.

Крім того, він особливо наголошував на тому, що «Бурісма» знаходиться в опозиції до інтересів Володимира Путіна.

— Ти можеш отримувати гроші від російських або від тих, хто їм протистоїть, — сказав екс-президент Польщі.

Дізнавшись про моє призначення, батько зателефонував мені і сказав:

— Сподіваюся, ти знаєш, що робиш.

«Бурісма» стала важливою рушійною силою мого крутого спуску в наркозалежність. Її гроші зіграли на гірших аспектах моїх залежностей, які захопили мене після смерті брата.
Про наркозалежних

У 2016 році я полетів в Монте-Карло, щоб взяти участь в засіданні ради директорів «Бурісми». Моя дочка Наомі пішла кудись з дочкою Злочевського, а я пішов до нічного клубу, де випив ще. Монте-Карло — це спокуси на будь-який смак. Коли я пішов в туалет, хтось запропонував мені кокаїн. Я взяв його.

У мене з’явилася нова суперсила — здатність знаходити діру в будь-якому місті, в будь-який час … Крек перенесе вас в найтемніші куточки вашої душі. З ним ви потрапите в залежність від найжахливішої кримінальної субкультури, тієї, де найбільш висока ймовірність насильства і розпусти.
Про гучні вечірки

Я зупинився в готелі, відразу ж зателефонувавши наркодилеру, з яким познайомився під час попередньої поїздки на Західне узбережжя. Назву його Кертіс. Незабаром він приїхав в готель з креком, своєю дівчиною-повією і ще одним молодим чоловіком на ім’я Хонда. Їх візит перетворився в шестиденний вакханалію: Кертіс і його команда перетворили мій готельний номер в приміщення для оргій. Вони врубили музику, замовили їжу, вичистили весь міні-бар … Вони вважали за краще випивку і травичку, а я курив крек і бродив в нижній білизні, поводився як божевільний. Номер перетворився в мурашник. Дилери приїжджали на «Мерседесах» останніх моделей, виблискували фальшивими «Ролексами». Їх подружки — стриптизерки запросили своїх подруг. Вони випили все, замовили в номер філе-міньйон та шампанське. Одна з них замовила додаткову порцію філе для своєї собаки. Коли все закінчилося, вони пішли з готелю з рушниками, подушками, ковдрами і попільничками з монограмами готелю.

Про зраду дружини з вдовою брата

Я не хотів замінювати Бо. Я хотів, щоб мені нагадали про нього, і я подумав, що перебуваючи поруч з його дітьми, зможу якимось чином воскресити все … Ми з його дружиною тримали нашу зв’язок в секреті, але це тривало не довго. Після нашої спільної поїздки моя дружина знайшла на iPad, який я залишив удома, всю переписку. Для неї я став ненормальним.

Про сімейні скандали

Одного разу мені зателефонувала Джилл (мачуха Хантера) і запросила приїхати на сімейне торжество. Начебто, ніякої дати тоді не було, але я поїхав. У будинку батька мене чекали всі три мої доньки, які з’їхалися з різних міст, ніяково усміхнені батьки і двоє співробітників клініки лікування наркозалежних, яких я вже знав.

— Без шансів, — сказав я, коли зрозумів, що вони знову хочуть заховати мене в клініку.

— Я не знаю, що робити, — жахнувся батько. — І я дуже переляканий. Скажи, що нам робити.

— Тільки не цю чортівню!

Тоді я відмовився навіть сісти поруч з батьком. Всі плакали, а мене тільки ще більше це обурювало.

— Ніколи більше не влаштовуй мені таких засідок! — сказав я батькові і вилетів з дому.

Він побіг за мною, схопив за плечі, розгорнув, обійняв і довго плакав.

Коли я все ж спробував виїхати, одна з моїх дівчаток вихопила ключі. І я просто накричав на неї.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,