Оголошено переможницю конкурсу «Міс Всесвіт-2021»

Переможницею конкурсу «Міс Всесвіт-2021» стала учасниця з Індії Харнааз Сандху (Harnaz Kaur Sandhu).

70-й конкурс відбувся в Ізраїлі 12 грудня 2021 року. Корону дівчині передала переможниця минулого року Андреа Меза із Мексики.

Харнааз Сандху — 21-річна актриса та модель. Вона стала третьою учасницею з Індії, яка отримала статус «Міс Всесвіт». Дівчина родом з невеликого міста Чандігарх на півночі Індії. Раніше виграла конкурс Miss Diva 2021. Вона грає на сцені з підліткового віку. Як Міс Всесвіт, Сандху проживатиме в Нью-Йорку і брати участь у багатьох заходах у всьому світі.

У соцмережах привітали дівчину з перемогою, особливо раділи, звісно, ​​шанувальники її країни. Втім, як завжди знайшлися і ті, хто вважав дівчину надто «скляною», маючи я на увазі її ненатуральність. Дісталося їй за нарощені вії, неприродну усмішку та накладне волосся.

«Міс Всесвіт» — щорічний міжнародний конкурс краси, один з найпрестижніших у світі, входить до так званої «Великої четвірки» поряд з конкурсами «Міс світу», «Міс Інтернешнл» та «Міс Земля».

Раніше Міс Україна Ганна Неплях різко висловилася на адресу радикалів, які розкритикували її за використання у своїх блогах російської мови. Вона зазначила, що вона спеціально розмовляє українською, щоб показати, як «можна вивчити рідну мову за добу» та розмовляти «чисто та добре».

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,