Україна розпочинає випуск бойових роботів

Українське підприємство «Меридіан» ім. С. П. Корольова (входить до «Укроборонпрому») розпочне випуск бойових роботів.

Виробник підписав договір про співпрацю з холдингом «Sikorsky Challenge» та розробниками проекту «Мобільні бойові роботи» Про це повідомляє портал «Мілітарний» з посиланням на компанію «Укроборонпром».

Проект із створення бойових роботів відібрали під час конкурсу стартапів «Sikorsky Challenge-2021». У рамках проекту «Мобільні бойові роботи» планують створити сімейство бойових машин для логістичних, розвідувальних та бойових завдань. Підприємство «Укроборонпрому» забезпечить серійне виробництво роботів.

Автори проекту «Мобільні бойові роботи» представили базове гусеничне шасі «Єнот». Машина масою 65 кілограмів може нести 40 кілограмів корисного навантаження. Заявлений радіус дії роботизованої платформи складає 600 метрів. За даними розробників, тривалість автономної роботи робота становить півтори години.

У жовтні головний конструктор Науково-виробничого об’єднання (НВО) «Андроїдна техніка» Олексій Богданов розповів про перевагу російського робота «Маркер». Машина отримала модуль корисного навантаження з високою швидкістю обертання та точністю позиціонування.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,

Загрузка...