Названа справжня причина зіпсованих відносин між принцом Гаррі і принцом Вільямом

Названа справжня причина зіпсованих відносин між принцом Гаррі і принцом Вільямом

Відносини між британським принцом Гаррі і принцом Вільямом зіпсувалися до появи Меган Маркл.

Про це повідомляє видання The Mirror з посиланням на джерела, близькі до королівської сім’ї.

Інформатори газети стверджують, що справжньою причиною багаторічного розладу між братами стала служба герцога Сассекського в армії. До цього принц Гаррі нібито заявив, що «10 років в армії зробили його куди більш нормальним, ніж хоче вірити його сім’я».

Герцог Сассекський зізнався, що після повернення з армії в 2015 році ледве зміг пристосуватися до життя в якості члена королівської сім’ї і навіть думав стати пожежником або тренером з регбі. Близькі до королівської сім’ї джерела стверджують, що тоді ж принца Гаррі стало злити, що він був і залишається «другим після Вільяма».

Один з опитаних виданням інформаторів зазначив, що Гаррі завжди хотів бути потрібним сім’ї і шукав цього підтвердження, але знаходив лише докази зворотного. «Він повинен був послухати ради батька і залишитися служити. Повернення з армії стало, мабуть, його гіршим рішенням», – зазначив він.

Інше джерело додало, що масла у вогонь підливав і принц Вільям, який «ніколи не давав забувати братові, кому з них уготовано стати королем».

Раніше повідомлялося, що відносини між британським принцом Гаррі і його братом, принцом Вільямом, безповоротно зіпсувалися. Згідно з близькими до королівської сім’ї джерелами, герцог Сассекський повністю зосереджений на майбутньому, яке він має намір провести не з королівською родиною, а зі своєю дружиною Меган Маркл і їхньою дитиною.

Поділитись