Кейт Міддлтон проігнорувала Меган Маркл при зустрічі

Кейт Міддлтон проігнорувала Меган Маркл при зустрічі

Майже два тижні тому принц Гаррі повернувся в Лондон з Канади, а його дружина Меган Маркл прилетіла до Великобританії трохи пізніше.

При цьому подружжя вирішило не брати в поїздку сина Арчі, що дуже засмутили королеву Єлизавету та її чоловіка принца Філіпа, які давно не бачили хлопчика і дуже хотіли, щоб правнук приїхав до них у гості.

За тиждень Меган і Гаррі вже встигли кілька разів вийти в світ. Напередодні відбувся останній офіційних вихід герцогів Сассекських як членів королівської сім’ї, адже в кінці березня вони остаточно відмовляться від виконання своїх королівських обов’язків і повернуться в Канаду.

Напередодні відбулася щорічна урочиста служба на честь Дня Співдружності націй в Вестмінстерському абатстві, на якій з’явилися не тільки Меган і Гаррі, але і Кейт Міддлтон і принц Вільям, які останній тиждень наполегливо уникали зустрічі з Сассекськими.

Коли Вільям і Кейт пройшли до своїх місць на службі, вони привітали Гаррі і Меган, однак це було зроблено досить стримано і сухо. Вільям і Гаррі навіть не потиснули один одному руки, а Міддлтон і зовсім вдала, що Маркл не існує. Ймовірно, пари так і не змогли помиритися.

Поділитись