Меган Маркл виграла суд проти британської газети

Меган Маркл виграла суд проти британської газети

Герцогиня Сасекська Меган Маркл виграла суд проти британської газети Mail on Sunday.

Дружина принца Гаррі висунула проти видання звинувачення у публікації інформації з особистого листа, який вона надіслала своєму батькові Томасу Марклу у серпні 2018 року. Про це повідомляє телекомпанія CNN.

Суд у Великій Британії відхилив апеляцію, подану Associated Newspapers Limited (ANL), видавцем Mail on Sunday, після попереднього судового рішення, прийнятого на користь Маркл.

«Цей зміст був особистим, приватним і не представляв законного суспільного інтересу. Недільні статті в Mail порушили розумні очікування герцогині щодо недоторканності приватного життя», — зазначено у рішенні суду.

Після закінчення засідання суду видавництво випустило заяву, де наголошує на своїй розчарованості подібним рішенням і заявляє, що розглядає апеляцію до Верховного суду Великобританії.

«Ми твердо переконані в тому, що вирок слід виносити лише на основі доказів, перевірених у суді, а не на підсумковій основі у справі, що сильно оспорюється, навіть до розкриття документів», — цитує повідомлення ANL.

У свою чергу, герцогиня висловила надію, що ухвала суду допоможе змінити газетну індустрію Великобританії.

«Це перемога не тільки для мене, а й для всіх, хто будь-коли боявся відстоювати те, що правильно. Хоча ця перемога створює прецедент, найголовніше, що тепер ми всі разом досить сміливі, щоб змінити індустрію таблоїдів, яка змушує людей бути жорстокими та отримує вигоду з брехні та болю, який вони створюють», — заявила вона.

Маркл виграла позов про захист приватного життя проти ANL у лютому, проте видавництво подало апеляцію та наполягало на проведенні судового розгляду.

Раніше, 1 грудня, колишній президент США Дональд Трамп звинуватив Меган Маркл у неповазі до королеви Великої Британії Єлизавети II та її родини. За його словами, у цій ситуації принца Гаррі використовують, що псує його стосунки із сім’єю.

Поділитись