Королева Єлизавета II звернулася з проханням до принца Гаррі і Меган Маркл

Королева Єлизавета II звернулася з проханням до принца Гаррі і Меган Маркл

Принц Гаррі і Меган Маркл, які відмовилися від королівських обов’язків і переїхали жити в Канаду, раптово повертаються в Лондон. Про це їх попросила королева Єлизавета II.

Герцог і герцогиня Сассекські останній раз візьмуть участь в офіційному заході в якості членів королівської сім’ї. Про несподіване повернення принца Гаррі і Меган Маркл до Великої Британії повідомили обізнані інсайдери The Times, передає ONLINE.UA.

Відомо, що Єлизавета II запросила онука і його дружину взяти участь в щорічній службі у Вестмінстерському абатстві з нагоди Дня Співдружності, який в 2020 році випадає на 9 березня. Повідомляється, що на зустріч з королівською родиною зіркове подружжя приїде з маленьким сином Арчі, якому, до речі, 6 березня виповниться 10 місяців. Після цього принц Гаррі і Меган Маркл остаточно складуть з себе повноваження високопоставлених членів королівський сім’ї і відмовляться від титулів Їх Високості.

Нагадаємо, герцог і герцогиня Сассекські оголосили про своє рішення відмовитися від королівських обов’язків 8 січня 2020 року. Вони заявили про бажання жити по черзі в Великій Британії і Північній Америці, а також створити власну благодійну організацію. В результаті королева Єлизавета II прийняла жорстке рішення позбавити їх королівських титулів. За рішенням монархині, Гаррі залишиться принцом і за ним збережеться титул герцога Сассекського. Меган Маркл також зберігає титул герцогині Сассекської. Однак вони не братимуть участі в майбутніх урочистих заходах або королівських турах. До того ж їм доведеться виплатити 2,4 млн фунтів за ремонт резиденції у Віндзорі, яка залишиться їхнім будинком в Великій Британії.

Поділитись