Гаррі і Меган припиняють представляти королеву і відмовляються від титулів

Гаррі і Меган припиняють представляти королеву і відмовляються від титулів

Британський принц Гаррі і його дружина Меган Марк більше не будуть використовувати титули “їх королівська високість” і не будуть працювати на королівську сім’ю, припинивши формально представляти королеву Великобританії.

Герцог і герцогиня Сассекські також мають намір виплатити державі 2,4 мільйона фунтів за Фрогмор-гаус, який залишиться їх британської резиденцією. Всі рішення подружжя вступлять в силу найближчої весни.

Прес-служба королеви Єлизавети опублікувала заяву, в якому королева підкреслює, що Гаррі і Меган завжди будуть “обожнюваними членами моєї сім’ї”.

Нагадаємо, 8 січня британський принц Гаррі і його дружина Меган Маркл оголосили в Instagram, що відмовляються від фінансування і привілеїв, належних їм як герцогу і герцогині Сассекським. Вони також відмовляються від королівського статусу.

Подружжя повідомило, що вони міркували над цим кілька місяців. “Ми маємо намір відмовитися від статусу високопоставлених членів королівської сім’ї і працювати над тим, щоб стати фінансово незалежними”, – йдеться в їх заяві.

Гаррі і Меган також повідомили, що тепер вони збираються жити не тільки у Великобританії, але і в Північній Америці. Подружжя пообіцяло, що будуть і надалі підтримувати Її Величність королеву.

Поділитись