Стан здоров’я Єлизавети II погіршився після того, як принц Гаррі залишив Британію

Стан здоров’я Єлизавети II погіршився після того, як принц Гаррі залишив Британію

Її Величність вперше за 66 років пропустила щорічні збори Сандрінгемського жіночого інституту.

Від’їзд принца Гаррі і Меган Маркл з Великобританії негативно позначилися на здоров’ї королеви Єлизавети II. Вперше за 66 років свого правління Її Величність пропустила щорічні збори Сандрінгемського жіночого інституту. А до цього її бачили в церкві зі слуховим апаратом.

У палаці не перестають обговорювати здоров’я 93-річної королеви Великобританії. Вона важко переживає відмову онука від королівських обов’язків і переїзд до Канади. Душевні муки й поважний вік позначаються на здоров’ї Єлизавети II.

Напередодні вона відмовилася від традиційної щорічної зустрічі в жіночому інституті. Королева не пропустила жодного засідання з 1943 року, але в цьому році відмовилася взяти участь. При цьому про зміну в планах Її Величності було повідомлено буквально за півгодини до початку заходу.

Джерела не виключають, що спочатку Єлизавета II планувала захід у своєму списку справ, але через погіршення стану довелося скоригувати графік.

Прес-секретар Букінгемського палацу пояснив, що королева «трохи застуджена» і «приводу для тривоги немає», повідомляє П’ятий канал.

Поділитись