Карантин вплинув на стиль Іванки Трамп

Карантин вплинув на стиль Іванки Трамп

Під час самоізоляції гардероб радника Дональда Трампа зазнав значних змін: на заміну романтичним платтям і ідеальним костюмах прийшли зручні комбінензони.

Перебуваючи в самоізоляції, дочка американського президента – Іванка Трамп вирішила змінити стиль: відтепер радник лідера США демонструє лише самі практичні і зручні вбрання, які навряд чи б прижилися в її шафі до пандемії коронавірусу.

“Королева суконь” Білого дому вирішила змінити кваліфікацію. Дочка президента США не стала пробувати себе в кулінарному мистецтві або спалювати калорії в спортзалах в гонитві за ідеальними формами, як це зробили деякі знаменитості, а вибрала шлях найменшого ризику і просто змінила свій гардероб. Але навіть це здивувало шанувальників.

Під час карантину, стиль Іванки Трамп зазнав серйозних змін: тепер старшу дочку Дональда Трампа шанувальники нарекли “королевою робітничого класу”.

Новий образ Іванки під час зустрічі з американськими фермерами здивував громадськість: замість звичних суконь і ділових костюмів, Трамп вийшла в світ у зручному чорному комбінезоні американської марки Kenneth Cole і балетках від Chanel.

Користувачі соціальних мереж зробили припущення, що під час карантину Іванка відпустила особистого стиліста і дала волю своїй фантазії, адже кожен новий образ радника відрізняється своєю розслабленістю і наближеністю до простого класу.

Але найбільше шанувальників збентежив той факт, що під час зустрічі блондинка частково знехтувала заходами персональної безпеки: Іванка наділу захисну маску, але забула взяти з собою рукавички.

Здається, що Іванка прислухалася до критики громадськості і вникнула в нові правила гри. Нагадаємо, що до цього в мережі засудили життєрадісний образ радника під час пандемії.

Поділитись