Кайя Гербер підігріла чутки про роман із зіркою «Ейфорії» Джейкобом Елорде

Більшу частину літа Кайя Гербер провела в компанії своєї подруги Кари Делевінь, але останнім часом юна модель нерозлучна з австралійським актором.

Їх знову помітили разом. Парочка йшла по Нью-Йорку віддалік один від одного, явно відчуваючи на собі увагу папараці. А вранці того ж дня Кайя і Джейкоб разом виходили з тренажерного залу.

До цього Гербер і Елорде бачили під час спільної вечері в ресторані, а також під час прогулянки, коли вони трималися за руки.

Невідомо точно, яка саме відносини між актором і моделлю, але інсайдер з їх оточення говорить, що вони друзі, які іноді фліртують.

Джейкобу безумовно хотілося б з нею зустрічатися, але зараз між ними нічого такого немає. У них схожі інтереси, Джейкоб постійно смішить Кайю, а вона його просто обожнює. Іноді вони дійсно фліртують один з одним, — сказало джерело. Крім того, за його словами, у Гербер і Елорде багато спільних друзів і вони разом ходять на вечірки.

Раніше західні ЗМІ повідомляли, що Джейкоб розлучився з Зендаей, хоча вони так і не підтвердили, що між ними були романтичні стосунки. В інтерв’ю GQ Australia Елорде сказав, що Зенден йому «як сестра». А до цього протягом декількох місяців її кілька разів бачили в обіймах Джейкоба.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , , ,