Її називають найкрасивішою жінкою у королівській родині: як живе леді Вінздор

Її називають найкрасивішою жінкою у королівській родині: як живе леді Вінздор

Внучку герцога Кентського та двоюрідну сестру покійної королеви Великобританії Амелію Вінздор називають найкрасивішою жінкою у королівській родині.

27-річна дівчина обійшла в рейтингу привабливості навіть Кейт Міддлтон та Меган Маркл. Амелія навіть має гіпотетичні шанси очолити королівський престол, зараз вона займає 42-й рядок у черзі успадкування. Щоправда, Вінздор не прагне зійти на трон і воліє вести розкутіший спосіб життя, ніж інші члени королівської родини.

Зараз Амелія будує кар’єру моделі та регулярно виходить на подіуми показів Dolce & Gabbana. Красуня вже двічі ставала героїнею обкладинок британського Tatler і одного разу з’явилася на обкладинці японського Vogue. Дівчина також пройшла стажування у модному будинку Azzedine Alaïa та ювелірній компанії Bvlgari.

Крім того, Амелія із задоволенням користується привілеями, які недоступні багатьом у королівській родині. Дівчина активно веде соцмережі, де викладає фотографії у різних образах. Також Вінздор має татуювання на лівій лопатці, що категорично заборонено для найближчих родичів короля Британії. Дивує і розкутий стиль Амелії – вона може з’явитися на світському заході в елегантній сукні та кросівках. При цьому дівчина не протиставляє себе вищому суспільству і завжди виглядає гідно і стильно.

Поділитись