Дружина Тома Хенкса розповіла про «перетворення м’язів в локшину» від лікування COVID-19

Дружина Тома Хенкса розповіла про «перетворення м’язів в локшину» від лікування COVID-19

Актриса Ріта Вілсон, дружина актора Тома Хенкса, розповіла про те, як пара перенесла зараження коронавірусом. Її слова передає газета The Guardian.

Вілсон заявила, що під час лікування у неї виникли побічні ефекти: «Дуже сильна нудота, запаморочення. Мої м’язи ніби перетворилися в локшину, тому я взагалі не могла стояти».

Актриса розповіла, що їх госпіталізували через важкі симптомів зараження коронавірусом «У нас в обох була висока температура, ми були вкрай виснажені. Я не відчувала смак і запахи, у мене почалися проблеми зі шлунком, мене лихоманило так, що ви не повірите», – підкреслила вона.

Перші симптоми зараження з’явилися у пари 9 березня, на наступний день вони здали аналізи на коронавірус. Вони до цих пір не знають, від кого заразилися, – на початку березня в Австралії, де вони перебували, ще не практикувалося соціальне дистанціювання, люди тиснули один одному руки і обнімались при зустрічі.

16 березня Хенкс повідомив, що він і його дружина заразилися коронавірусом під час перебування в Австралії. Менш ніж через тиждень їх виписали, вони залишалися в самоізоляції в орендованому будинку. До кінця березня пара повністю відновилася і повернулася в США.

Поділитись