“Моя підтримка, розрада і натхнення”: голова Тернопільської облради привітав жінку з ювілеєм

“Моя підтримка, розрада і натхнення”: голова Тернопільської облради привітав жінку з ювілеєм

Депутат Тернопільської міської ради від ВО “Свобода” Мар’яна Головко сьогодні відзначає свій ювілей. Її чоловік, батько багатодітної родини та голова Тернопільської обласної ради Михайло Головко на свої сторінці у соціальній мережі Facebook у зворушливій формі привітав кохану дружину. Крім того, Михайло продемонстрував спільні світлини.

“Моя підтримка, розрада і натхнення. Найкрасивіша жінка у світі, яка подарувала мені свою любов і чотирьох синів, сьогодні святкує свій скромний ювілей. Щодня ти нам відкриваєш простір, який робить нас кращими! Щоранку твої поцілунки стають нашими оберегами і налаштовують на успіхи! У труднощах – ти завжди поруч, а миті щастя, розділені з тобою, стають незабутніми! Дякую за сильний характер і кришталеву тендітність, за невтомність і легку вдачу, за наполегливість і ніжне серце.

Дякую за духовні цінності, в яких зростають наші діти, за всі, вкладенні у них, буденні турботи. Я хочу, щоб ти завжди почувалася щасливою, хай серце сповнює любов і віра, хай Божа благодать освітлює твій шлях! Нехай тепло нашої великої родини та надійна підтримка будуть тобі опорою і радістю. Хай успішними будуть усі починання на благо родини і України! Люблю тебе безмежно! З днем народження, кохана Мар’яна Головко!”, – написав політик.

Поділитись