Анджеліна Джолі зареєструвалася в Instagram для підтримки афганців

Голлівудська актриса і спецпосланець ООН у справах біженців Анджеліна Джолі створила акаунт у соціальній мережі Instagram, щоб привернути увагу до ситуації в Афганістані.

На її сторінку вже підписалися 4 млн користувачів.

У якості першої публікації Джолі представила лист, яке їй написала афганська дівчинка-підліток.

У своєму посланні дитина розповіла про страх місцевих жителів за своє життя через захоплення території ісламської республіки «Талібаном». За словами дівчинки, з приходом до влади радикалів багато втратили надію на нове життя.

«Прямо зараз народ Афганістану втрачає здатність спілкуватися в соціальних мережах і на свободу вираження поглядів. Тому я прийшла в Instagram, щоб поділитися їх історіями і голосами тих, хто у всьому світі бореться за свої основні права людини», — підписала пост актриса.

Вона поділилася, що була на кордоні з Афганістаном майже 20 років тому за два тижні до трагедії 11 вересня. Там, за її словами, вона зустріла афганців, які втекли від талібів.

«Сумно спостерігати, як афганці знову змушені покинути свої будинки через страх і невпевненість, що охопила їх країну. <…> Як і інші віддані справі, я не відвернуся. Буду продовжувати шукати способи допомогти. І я сподіваюся, що ви приєднаєтеся до мене», — підсумувала Джолі.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: , ,