Мессі встановив унікальне досягнення

Нападник «Парі Сен-Жермен» Ліонель Мессі відзначився забитим м’ячем у матчі групового етапу Ліги чемпіонів проти «Манчестер Сіті» (2: 0) і став другим футболістом в історії, якому вдалося відзначитися в головному європейському клубному турнірі в 17 сезонах поспіль.

Про це повідомляє Opta.

Нагадаємо, на восьмій хвилині Ідрісса Гуйє відкрив рахунок в матчі, а на 74-й хвилині Ліонель Мессі закріпив перевагу французької команди. Цей гол став першим для аргентинського форварда в складі паризького клубу.

10 серпня «ПСЖ» офіційно оголосив про підписання контракту з Ліонелем Мессі. Угода розрахована до 2023 року. За інформацією французького видання L’Équipe, аргентинець в перший рік заробить € 30 млн. У наступні два роки сума збільшиться на € 10 млн завдяки бонусу за лояльність.