Варфоломій дивом уникнув ганьби в київському аеропорту

Військово-політичний діяч так званої ДНР, екс-командир бригади «Схід» і донецької «Альфи» Олександр Ходаковський у своєму авторському Telegram-каналі прокоментував візит Вселенського патріарха Варфоломія в Україну.

«У дві тисячі четвертому, напередодні виборів, в яких Ющенко вирвав перемогу у Януковича, Ющенка приїжджав з передвиборною в Донецьк, і Донецьк організував зустріч прямо в аеропорту.

Людей зібралося багато, і не дивлячись на якусь кількість прихильників Ющенка, більшість хотіла показати ставленику американців своє справжнє ставлення. Ющенко про це повідомили, і він не став виходити «в люди», а по перону пройшов до виїзних воріт аеропорту в надії уникнути зустрічі з «прихильниками».

Йому не дуже пощастило — ворота були зачинені, і поки вовтузилися з замком — народ зрозумів справу і почав переміщатися до воріт зовні.

У підсумку замість того, щоб пройти по забезпеченому правоохоронцями коридору, Ющенко зі свитою ледь не був роздавлений «братньою любов’ю» прийшла в рух маси.

Подібну зустріч готували вчора людині, яка носить титул Патріарха Вселенського. 

Віруючі УПЦ хотіли «подякувати» його за це і зібралися в значній кількості в аеропорту, куди Варфоломій прилетів з метою продовження своєї місії в Україні.

Поделитесь в соц сетях!

Теги: ,

Загрузка...